Čím dál více uživatelů elektrických a mechanických vozíků řeší, jak vozík a nebo sebe na vozíku bezpečně přepravovat bez přesedání, přímo na vlastním invalidním vozíku. Aby toto bylo možné, je nutné, aby v automobilu byla v prostoru, kde osoba na vozíku sedí a přepravuje se, světlá výška alespoň 140cm.

Naše představa  byla najít řešení, které bude z hlediska nájezdu jednoduché, při jízdě komfortní a hlavně bezpečné. Na výběr jsou dvě varianty, buď automobil se sníženou podlahou, nebo auto, které je dostatečně vysoké.


 

Více najdete i v tomto katalogu


U automobilů se sníženou podlahou přinášíme dvě možné varianty. První z nich je nákup již upraveného vozu. Nejedná se o lokální individuální úpravu, ale modifikace od výrobního partnera Peugeot/Ford, který připravuje téměř 6000 vozidel ročně. Díky tomu získáváte vozidlo s celoevropskou zárukou, můžete využívat jakýkoliv autorizovaný servis, ale zároveň nemusíte mít obavy, jestli se „pod střechu“ opravdu vejdete.

Druhou možností je úprava vozu z nabídky Opel Combo, Citroen Berlingo nebo Toyota Proace a to v krátké i prodloužené verzi.

Z automobilů, u kterých není potřeba snižovat podlahu, nabízíme dvě varianty a to Ford Transit Custom nebo Ford Transit Kombi.

Podrobnosti naleznete v přiloženém letáku. Rádi Vám pomůžeme se lépe zorientovat a vybrat vhodnou variantu.

Peugeot Rifter Horizon™

Peugeot Rifter Horizon™

Ford Connect Freedom™

Ford Connect Freedom™

Ford Tourneo Independence™

Ford Tourneo Independence™

Toyota Proace City Verso

Toyota Proace City Verso

Citroen Berlingo

Citroen Berlingo

Opel Combo Life

Opel Combo Life