Čím dál více uživatelů elektrických a mechanických vozíků řeší, jak vozík a nebo sebe na vozíku bezpečně přepravovat bez přesedání, přímo na vlastním invalidním vozíku. Aby toto bylo možné, je nutné, aby v automobilu byla v prostoru, kde osoba na vozíku sedí a přepravuje se, světlá výška alespoň 140 cm.

Naše představa  byla najít řešení, které bude z hlediska nájezdu jednoduché, při jízdě komfortní a hlavně bezpečné. Na výběr jsou dvě varianty, buď automobil se sníženou podlahou, nebo auto, které je dostatečně vysoké.

Automobil se sníženou podlahou

Pokud plánujete pořídit nový automobil, který umožňuje mít sníženou podlahu, přinášíme dvě možné varianty. První z nich je nákup již upraveného vozu. Nejedná se o lokální individuální úpravu, ale modifikace od výrobního partnera Peugeot/Ford/VW, který připravuje téměř 6000 vozidel ročně. Díky tomu získáváte vozidlo s celoevropskou zárukou, můžete využívat jakýkoliv autorizovaný servis, ale zároveň nemusíte mít obavy, jestli se “pod střechu” opravdu vejdete. V nabídce jsou aktuálně vozy Peugeot Rifter, VW Caddy, Ford Connect a Ford Tourneo Custom.

Druhou možností je nákup nového vozu Toyota Proace City Verso,Toyota Proace Verso, Ford Connect nebo VW Caddy a jejich následná úprava v ČR.

Automobil s podlahovým systémem

Z automobilů, u kterých není potřeba snižovat podlahu, nabízíme dvě varianty a to Ford Transit Custom nebo Ford Transit Kombi.

Všechna tato komplexní řešení Vám naši pracovníci rádi zajistí „na klíč“, beze zbytku a bez starostí. Samozřejmostí je pomoc při zajištění veškerých podkladů pro získání příspěvků od ÚP.

Úprava stávajícího automobilu

Pokud již automobil vlastníte a potřebujete jej upravit dodatečně, i to je možné, nabízíme to u těchto variant: Citroen Berlingo, Peugeot Rifter, Opel Combo, Toyota Proace City Verso a u mnoha dalších.

Podrobnosti naleznete v přiloženém letáku. Rádi Vám pomůžeme se lépe zorientovat a vybrat vhodnou variantu. V případě zájmu kontaktujte našeho konzultanta, můžete také vyplnit krátký dotazník níže a my se Vám ozveme.

Budete při pořízení vozu čerpat dotaci?*

Kolik maximálně budete přepravovat současně vozíčkářů?*

V případě zájmu je vhodnějším místem pro realizaci:*

6 + 4 =

* Tyto údaje jsou v případě odeslání formuláře povinné


Více najdete i v tomto katalogu

Peugeot Rifter Horizon™

Peugeot Rifter Horizon™

Ford Connect Freedom™

Ford Connect Freedom™

Ford Tourneo Independence™

Ford Tourneo Independence™

Toyota Proace City Verso

Toyota Proace City Verso

Citroen Berlingo

Citroen Berlingo

Opel Combo Life

Opel Combo Life