Toyota Proace City Verso

Toyota Proace City Verso je díky různým možnostem konfigurace velmi flexibilní. Na předních sedadlech nejsou provedeny žádné změny. Pro druhou řadu si můžete vybrat jedno nebo dvě oddělená sedadla nebo vůbec žádná. Třetí řada (verze Long) je ponechána cestujícímu na invalidním vozíku. Sedadla ve druhé řadě jsou užší, takže se mezi ně vejdou nohy cestujícího na invalidním vozíku. Maximální počet cestujících v Toyotě Proace City Verso jsou tedy čtyři plus cestující na invalidním vozíku.

Toyota Proace City Verso je vůz mimořádně vhodný pro převoz vozíčkářů.

Zajišťovací popruhy se mohou k vozíku připevnit na volném prostranství vně vozu a následně lze pomocí nich vozík jednoduše natáhnout dovnitř. Díky této bezpečnostní funkci je vozík zajištěn proti nechtěnému sjetí dozadu.

Pro snadný přístup nabízíme sklopnou dvouramennou rampu pro nájezd invalidním vozíkem, která neruší výhled zadní částí vozu.

Tato lehká rampa je pokryta protiskluzovým povrchem a vybavena pomocnými plynovými vzpěrami.

Upevňovací popruhy splňují normu ISO 10542.

Tříbodové samonavíjecí pásy jsou mimořádně funkční oporou pro pasažéra na invalidním vozíku. Tento účinný zádržný systém je zkonstruován pro maximální zatížení až 200 kg.

Speciálně upravené zavěšení

Unikátní vlastností této sady je speciální odpružení vyvinuté společností VB, které zajišťuje dokonalou manipulaci za všech okolností a pohodlnou jízdu.

Je použita původní nádrž na pohonné hmoty a v případě dieselového motoru i původní nádrž na AdBlue.

Elegantně upravený zadní nárazník

Vyříznutá část zadního nárazníku je připevněna k pátým dveřím.
Ukotvení rampy je tak elegantně skryto, jedinou viditelnou změnou jsou svislé spáry.

Modifikované senzory zaručují zachování funkčnosti originálního parkovacího asistenta.