Salón Vozickar.info – 25. 9. 2021

03. 09. 2021

V roce 2020 se pár dní po brněnském Salónu Vozickar.info zavíral nejen společenský život, ale také velká část ekonomiky. Pevně věříme, že právě oznámený sedmý Salón Vozickar.info, který se uskuteční 25. 9. 2021 tento přívlastek neponese a bude to příjemné podzimní setkání  na téma vozíčkářské techniky a doplňků mobility.

Je nám potěšením, že můžeme přijmout pozvání brněnské firmy CanoCar a opět v sobotu strávit několik hodin diskusí, zkoušením, konfigurací a možná i drobným servisem pomůcek, které napomáhají každodenní samostatnosti a aktivitě vozíčkářů.

Veletrh Rehaprotex byl letos zrušen, tak si pojďme jeden výstavní den udělat.


Opět pro vás budou připraveny vozy s ručním řízením, sníženou podlahou, výsuvnými sedačkami, mechanické vozíky Quickie, Breezy, elektrické vozíky Quickie a Magic Mobility, přídavné elektrické pohony Klaxon a Empulse, vozíčkářské oblečení a rukavice, antidekubitní sedačky, automobily s ručním řízením a sníženými podlahami, dětské zádržné systémy a mnoho dalších.

První mimo-slovenský Salón nás příjemně překvapil návštěvností, což je nejlépe vidět i na tomto krátké shrnujícím videu. Věříme, že ten druhý brněnský bude minimálně stejný.

Více o předchozích ročnících Salónů Vozickar.info naleznete ZDE.